Darmowa dostawa Nowość
Masturbatory Sprytne masturbatory Wibrujące masturbatory Luksusowe masturbatory
| Ożywiony | 42° |
| Aplikacja na telefon | KooSync |
| Cechy szczególne | Mobilna aplikacja, Ogrzewany |
| Kolor | Czarny |
| Waga | 1051 g |
| Wibracje | tak |
| Stymulacja | Penis |
| Ładowanie | Ładowarka |
| Typ Baterii | Akumulator |
| Średnica min. | 2 cm |
| Materiał | TPE (termoplastický elastomer) |
| Odporność na wodę | tak |
| Długość | 14.7 cm |