Masturbatory Sprytne masturbatory Wibrujące masturbatory Luksusowe masturbatory
| Aplikacja na telefon | KooSync |
| Cechy szczególne | Mobilna aplikacja |
| Wodoodporny | nie |
| Kolor | Czarny |
| Waga | 1300 g |
| Wibracje | tak |
| Stymulacja | Penis |
| Ładowanie | Ładowarka |
| Typ Baterii | Akumulator |
| Materiał | TPE (termoplastický elastomer) |
| Średnica | 4.3 cm |
| Odporność na wodę | tak |
| Długość | 11.6 cm |