Darmowa dostawa Nowość
Masturbatory Sprytne masturbatory Wibrujące masturbatory Luksusowe masturbatory
| Aplikacja na telefon | KooSync |
| Cechy szczególne | Mobilna aplikacja |
| Kolor | Czarny |
| Waga | 1305 g |
| Wibracje | tak |
| Stymulacja | Penis |
| Ładowanie | Ładowarka |
| Typ Baterii | Akumulator |
| Średnica min. | 4.2 cm |
| Średnica max. | 4.4 cm |
| Materiał | TPE (termoplastický elastomer) |
| Odporność na wodę | tak |
| Długość | 17.5 cm |