Darmowa dostawa Nowość
Masturbatory Sprytne masturbatory Wibrujące masturbatory Luksusowe masturbatory
| Aplikacja na telefon | KooSync |
| Cechy szczególne | 2 silniki wibracyjne, Mobilna aplikacja, Obrót |
| Wodoodporny | nie |
| Kolor | Czarny |
| Waga | 830 g |
| Wibracje | tak |
| Stymulacja | Penis |
| Ładowanie | Ładowarka |
| Typ Baterii | Akumulator |
| Średnica min. | 2 cm |
| Materiał | TPE (termoplastický elastomer) |
| Długość | 21.9 cm |