Nie wibruje Stymulacja prostaty Wibratory dwustronne Szklane dilda Wibrator termoreaktywny
| Pulsacja | nie |
| Wodoodporny | tak |
| Kolor | Kolorowy |
| Waga | 205 g |
| Wibracje | nie |
| Stymulacja | Analny, G-spot, Pochwowy |
| Właściwość materiału | Twardy |
| Średnica max. | 2.7 cm |
| Materiał | Szkło |
| Średnica | 5 cm |
| Odporność na wodę | tak |
| Długość | 18.5 cm |