Nowość
Wibratory Realistyczne Wibratory Wibratory silikonowe Podgrzewane wibratory Dildo z przyssawką
| Cechy szczególne | Obrót, Ogrzewany, Pilot |
| Wodoodporny | tak |
| Kolor | Ciało |
| Waga | 400 g |
| Wibracje | tak |
| Stymulacja | Analny, Pochwowy |
| Ładowanie | Ładowarka |
| Typ Baterii | Akumulator |
| Materiał | ABS/Silikon |
| Średnica | 4.3 cm |
| Odporność na wodę | tak |
| Długość | 22 cm |