Punkt G Wibrátory Wibratory wielofunkcyjne Pulsatory Wibratory silikonowe
| Pulsacja | tak |
| Wodoszczelny | IPX7 |
| Wodoodporny | tak |
| Kolor | Czarny |
| Waga | 510 g |
| Wibracje | tak |
| Stymulacja | G-spot, Pochwowy |
| Ładowanie | Ładowarka |
| Właściwość materiału | Twardy |
| Typ Baterii | Akumulator |
| Średnica min. | 3.4 cm |
| Średnica max. | 4.2 cm |
| Materiał | Silikon medycznej |
| Odporność na wodę | tak |
| Długość | 21.7 cm |