Darmowa dostawa Nowość
| Wodoszczelny | IPX6 |
| Aplikacja na telefon | Magic Motion App |
| Wodoodporny | tak |
| Kolor | Różowy |
| Waga | 214 g |
| Wibracje | tak |
| Stymulacja | łechtaczki, Pochwowy |
| Ładowanie | Ładowarka |
| Typ Baterii | Akumulator |
| Materiał | Silikon |
| Średnica | 3.2 cm |
| Odporność na wodę | tak |
| Długość | 11 cm |