Nie wibruje Stymulacja prostaty Wibratory dwustronne Metalowe dilda Wibrator termoreaktywny We-vibe Aktualności
| Pulsacja | nie |
| Wodoodporny | tak |
| Kolor | Srebrny |
| Waga | 748 g |
| Wibracje | nie |
| Stymulacja | Analny, Dla par, G-spot, Pochwowy, Prostata |
| Właściwość materiału | Twardy |
| Średnica min. | 0.50 cm |
| Średnica max. | 2.60 cm |
| Materiał | Stal chirurgiczna |
| Odporność na wodę | tak |
| Długość | 20.00 cm |