| Cechy szczególne | 2 silniki wibracyjne |
| Wodoodporny | tak |
| Kolor | Różowy |
| Waga | 388 g |
| Wibracje | tak |
| Stymulacja | G-spot, łechtaczki, Pochwowy |
| Typ Baterii | Akumulator |
| Średnica max. | 3.5 cm |
| Materiał | TPE (termoplastický elastomer) |
| Odporność na wodę | nie |
| Długość | 13 cm |